Fiber lazer kesici Bir çeşit metal lazer kesici, fiber lazer metal kesimi, fiberi orta olarak metali istenen bir şekle kesen bir lazer işlemidir (Lazer ışını metal sacın yüzeyine ışınlandığında, serbest kalan eriyik veya buharlaşır. sac, cüruf gaz tarafından üflenir), Ayon Makine olarak 1kW, 2kW, 3kW, 6kW, 8kW fiber lazer kesim makineleri üretebilmekteyiz.

Fiber kesme makinesi esas olarak SS, CS, galvanizli çelik, alüminyum, alüminyum alaşımı, titanyum alaşımı, bakır, pirinç, demir ve neredeyse tüm metal malzemelerin kesilmesi için kullanılır.

Fiber lazer kesici uygulama endüstrisi

Sac işleme, havacılık, havacılık, elektronik, elektrikli ev aletleri, metro aksesuarları, otomobiller, gıda makineleri, tekstil makineleri, inşaat makineleri, hassas aksesuarlar, gemiler, metalurji ekipmanları, asansörler, ev aletleri, el sanatları hediyeleri, alet işleme kullanılan fiber lazer kesici , Dekorasyon, reklam, metal dış işleme, mutfak işleme ve diğer imalat ve işleme endüstrileri.

1.3 Fiber lazer kesim ekipmanı dünyada neden daha popüler

1.Ekonomik; son derece yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği, enerji tasarrufu ve çevre koruma.

2. Pratiklik; iş parçasını kesmek için makinenin hassasiyeti yüksektir ve 0,03 mm’den daha az bir hassasiyete ulaşabilir. Geleneksel işleme aletleriyle karşılaştırıldığında, ikincil taşlama işlemini ortadan kaldırarak personelin iş yükünü azaltır ve kısaltır. Teslim. Buna ek olarak, işleme malzemeleri ve kalınlığı çok geniştir, paslanmaz çelik, bakır alüminyum, karbon çeliği, alüminyum alaşımı vb.Için fiber lazer kesim makinesi sorun değildir.

3. Verimlilik; verimlilik ekonomik faydaları belirler. Makinelerimizin kesme hızı dakikada 100 metreye ulaşabilir, bu da küçük bir iş parçasını tamamlama verimliliğinin sadece birkaç saniye olduğu anlamına gelir. Plazma veya tel kesme gibi geleneksel ekipmanlarla karşılaştırıldığında, fiber lazer makinesi hızı çok daha hızlıdır.

4. mükemmel ışın kalitesi: küçük odak nokta, ince kesme hatları, yüksek iş verimliliği ve daha iyi işleme kalitesi;

5. Son derece yüksek kesme hızı: aynı güç ile iki kat daha fazla CO2 lazer kesme makinesi;

6. Son derece yüksek stabilite: Dünyanın en çok ithal edilen fiber lazeri istikrarlı performans için kullanılır.

7. Son derece düşük kullanım maliyeti: Tüm makinenin güç tüketimi, üretim maliyetlerinden tasarruf sağlayan CO2’den daha düşüktür

8. Son derece düşük bakım maliyeti: hiçbir lazer çalışma gazı; fiber optik iletim, yansıtıcı lens gerek; çok fazla bakım maliyetinden tasarruf edebilir;

9. uygun ürün işletme ve bakım: fiber optik iletim, gerek optik yolu ayarlamak;