Hakkımızda

Signature

AYON Makine
Lazer Kesim Makineleri

Kalite ve güveni siz değerli müşterilerimizle buluşturan Ayon Makine,fiber lazer kesim makineleri tasarlama ve üretme konusunda dünyanın önde gelen firmalarından birisi olmayı hedeflemektedir.

Hakkımızda

Ayon Makine, sektörde birçok başarıya imza atmış bir ekibin sektöre kazandırdığı bir markadır. Birçok alanda makine ve otomasyon çözümleri gerçekleştirmiş olan ekibimiz özellikle fiber lazer kesim makineleri ve cnc router makineleri konusunda uzmandır.

Yıllardır lazer kesim ve markalama makineleri satış ve servis hizmetini gerçekleştirmiş olan ekibimiz bu tecrübesini Fiber lazer kesim makineleri üretiminde kullanarak ülkemizde üretilen fiyat ve kalite performansı olarak en iddalı makineleri sektörümüze kazandırmıştır. Kaliteli ve hizmet odaklı olan firmamız müşterilerine kesin ve net çözümler sunmaktadır.

Ayon Makine, Kabin Tip Fiber Lazer Kesim Makinası, Kabinsiz Fiber Lazer Kesim Makinası İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Fabrikamızda sürekli arge çalışmaları yapmakta ülkemiz için en iyisini üretmeyi hedeflemekteyiz. Özellikle fiber lazer kesim makineleri üretiminde yoğunlaşan firmamız metal kesim konusunda sanayimize yeni ürünler kazandırmaya devam ediyor.

Sanayicimizin en büyük maliyet kalemlerinden biri olan lazer metal kesimini kökten çözüme kavuşturarak bir çok farklı güç ve ölçü seçenekleri ile fiber lazer kesim makineleri üretmekteyiz. Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ayon Makine dürüst, azimli ve sağlam adımlarla ülkemiz için üretmeye devam edeceğiz.